Головна » 2017 » Лютий » 21 » «Запали свою професійну зірку»
«Запали свою професійну зірку»

У Державному навчальному закладі «Сєвєродонецький професійний ліцей» півтора роки промайнули наче один день для дівчат, які вже встигли оволодіти професією «Перукар (перукар-модельєр). Візажист.»

За цей час, учні випускної групи зуміли стали дружнім, а головне, творчим колективом. Окрім навчального процесу, наші дипломанти із великим задоволенням й натхненням неодноразово приймали участь у ліцейних, міських та обласних заходах.

Отже 8 лютого 2017 року в актовій залі учбового закладу відбувся відкритий захист практичної частини державної кваліфікаційної атестації «Запали свою професійну зірку». Майже дипломовані спеціалісти створювали сучасний фантазійний образ з урахуванням зачіски, макіяжу, костюму. Різноманітність ідей, фантазія випускників, їхній професіоналізм і творче натхнення перетворили завершення навчального процесу в справжнє яскраве шоу, яке справило неабияке враження на всіх присутніх.

Наступного ж дня – 9 лютого,  відбувся захист теоретичної частини дипломних робіт, на якому дівчата продемонстрували дуже гарний рівень знань й отримали достатньо високі бали.

Ми щиро вітаємо наших випускників, і бажаємо їм успішно реалізувати себе в майбутній професійній діяльності!

Переглядів: 72 | Додав: Лицей | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2017  »