Головна » 2015 » Березень » 8 » Вітаємо Вас на сторінці Державного навчального закладу "Сєвєродонецький професійний ліцей", бажаємо здоров`я та успіхів.
Вітаємо Вас на сторінці Державного навчального закладу "Сєвєродонецький професійний ліцей", бажаємо здоров`я та успіхів. ДНЗ "Сєвєродонецький професійний ліцей" веде підготовку апаратників синтезу, лаборантів хімічного аналізу, слюсарів КВПтаА, перукарів, кравців, візажистів, манікюрників та педикюрників тощо. Вони мають найбільший попит на ринку праці нашого регіону та України в цілому. ДНЗ "Сєвєродонецький професійний ліцей" має давні навчальні традиції, засновані на високому професіоналізмі педагогів і організаторів, відлагодженій системі організаційного й методичного забезпечення навчального процесу, унікальних базах виробничої практики на найпотужніших українських підприємствах хімічної індустрії, таких як ПрАТ „Сєвєродонецьке об`єднання Азот”. Доречно підкреслити високу порядність, самовідданість в роботі, турботливе ставлення до учнів, кожного члена трудового колективу. Під керівництвом викладачів учні успішно оволодівають основами професій, беруть активну участь у всеукраїнських виставках, олімпіадах. Їх здобутки є вагомим фактором конкурентоздатності на ринку праці. З повагою, педагогічний колектив ДНЗ "СПЛ".
Переглядів: 87 | Додав: balvitval | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2015  »