Головна » 2017 » Березень » 9 » Тиждень відкритих дверей
Тиждень відкритих дверей

Тиждень відкритих дверей у

ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей"»

«Надання якісної професійно-технічної освіти

та високопрофесійна підготовка фахівців –

стратегічно важливе завдання

для навчального закладу»

На початку березня у Сєвєродонецькому професійному ліцеї відбувся запланований Тиждень відкритих дверей. Свої двері для майбутніх першокурсників навчальний заклад відкрив всім бажаючим, насамперед школярам разом із батьками.

Упродовж тижня колектив професійного ліцею знайомив шановних гостей зі специфікою робітничих професій, особливостями організації навчання, матеріально-технічною базою. Було організовано екскурсії по аудиторіях, майстерням теоретичного й практичного навчання, експрес тренінги. Прослухавши необхідну інформацію й отримавши відповіді на свої запитання, юнаки та дівчата разом із батьками у ході екскурсії відвідали також актову залу, де учнівська молодь ліцею підготувала концертну виставу для майбутніх абітурієнтів.

Агітаційні бригади учнівського самоврядування яскраво продемонстрували творчі художні номери, якими відобразили мету навчання професійно-технічного напрямку, діяльність молоді в позаурочний час тощо.

Адміністрація ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей» висловлює щиру подяку Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Навчально-методичному центру у Луганській області, а також Міському відділу освіти за вагомий внесок у якісне формування майбутнього світогляду учнівської молоді.

Заступник директора з НВР

В.В. Черниш