Головна » 2017 » Квітень » 5 » Соціально-психологічна програма «За життя»
Соціально-психологічна програма «За життя»

У зв’язку із зростанням останнім часом соціальної та психологічної напруги навколо теми підліткових суїцидів і наявності небезпечних груп у соціальних мережах, а також на виконання вимог і рекомендацій Міністерства соціальної політики України «Про захист дітей від жорсткого поводження, у тому числі кіберзлочинів» на базі «Сєвєродонецького професійного ліцею» в рамках кампанії «За життя», пройшли масштабні профілактичні заходи:

• Здійснено психологічну діагностику суїцидальних тенденцій серед учнів Ι-ΙΙΙ курсів;
  • Проведено тренінг-практикум з педагогічним колективом, щодо небезпечних груп у соцмережах, які несуть фактичну загрозу життю і здоров’ю підростаючого покоління.

Надано інформацію про симптоми та зміни в поведінці учнів;

• Проведено тренінгове заняття у форматі різних вправ, ігор, виготовлення колажів, щодо формування позитивних методів подолання стресу та страху, обирання оптимальних стратегій для зняття негативних емоцій, формуванню позитивного ставлення до життя;
  • Класними керівниками і майстрами в/н було проведено виховну годину спілкування на тему «Небезпека в соцмережах. Міф чи реальність?»
  • Відбулась зустріч з батьками, під час якої здійснювався перегляд документального фільму щодо запобігання підліткового суїциду.

Надано просвітницьку інформацію стосовно протидії молодіжної схильності до самогубств, координати соціально-психологічних, медичних служб, органів захисту дітей.

Батьки висловили велике занепокоєння стосовно глобальної проблеми серед дітей, виявили бажання поширювати власні знання навколо зазначеної проблеми, а також підтримувати обов’язковий зворотній зв'язок із навчальним закладом.

Заступник директора з НВР, Черниш В.В.

Практичний психолог, Молошна Т.І.

Переглядів: 78 | Додав: Лицей | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »