Понеділок, 26.10.2020, 12:41
Вітаю Вас Гість | RSS

ДНЗ "СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

14:57
Початок нового 2017/2018 навчального року.

Початок нового 2017/2018 навчального року.

             Швидко промайнуло лiто. I знову, як i 62 рази до цього, у дворi державного навчального закладу «Сєвєродонецький професійний ліцей» вишикувалась святкова лiнiйка. Схвильованi першокурсники, учнi старших курсiв, якi помiтно подорослiшали, наставники, які готові знову і знову “сіяти розумне, добре, вічне”.

         Директор лiцею Грошева В.В., методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області Лебединська О.В., представники базових  пiдприємств: член  профспілкового комітету ПРАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот»» Хохлова Інна Володимирівна, директор «Модної цирюльні» Сідорова Вікторія Михайлівна щиро побажали учням вдалого, успiшного, творчого, навчального року.

А перший урок 2017/2018 навчального року розпочався словами:

Є в центрі Європи чудова країна,

Сягає корінням у сиві часи.

І це – незалежна моя Україна,

Тут гори Карпати, степи і ліси.

         Згiдно  рекомендацiй навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганськiй областi перший урок  цього навчального року треба було присвятити знаменнiй подiї 2017 року для  нашої країни — запровадженню  безвiзового режиму з Європейським Союзом.

         Тому голова методичної комiсiї класних керiвникiв Хiльченко Т.О. пiдготувала й провела загальнолiцейну  вiдкриту годину спiлкування «Європа — цивiлiзацiйний вибiр України», яка стала симбiозом гри та вiртуальної подорожi.    По-перше, лiцеїсти згадали, в якiй дивовижнiй  країнi вони мешкають, потiм визначнi мiсця рiзних європейських країн i мiст, їхнi традицiї та звичаї. Вiдеоролик ознайомив присутнiх з символами ЄС. Також учнi узнали, як перекладаються слова «Я тебе кохаю»  рiзними  європейськими мовами.  Завдяки обраним педагогiчним технологiям, урок пройшов у жвавiй, доброзичливiй атмосферi.

         Щиро сподiваємося, що учнi лiцею не тiльки здобули певнi  знання з теми, але й будуть старанно вчитися, на високому рiвнi  опановувати обранi професiї, щоб у майбутньому гiдно заробляти та подорожувати країнами  Європи.

         Окремо учнiвський та педагогiчний колективи висловлюють подяку Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації  за значну допомогу у пiдготовцi учбового закладу до навчального року. Завдяки цьому замiнено значну кількість вiкон в учбовому корпусі,  придбано немаленьку  кiлькiсть нової комп'ютерної технiки, професійного обладнання  та меблiв.

         

 

Переглядів: 332 | Додав: Лицей | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930