Головна » 2018 » Травень » 22 » Наш труд і творчість тобі, рідна Луганщина
Наш труд і творчість тобі, рідна Луганщина

Наш труд і творчість т

обі, рідна Луганщина

18  травня на базі ВПУ 92 пройшов урочистий захід під гаслом «Наш труд і творчість тобі , рідна Луганщина» у два етапи. В першому етапі почався святковий концерт, глядачами якого стали школярі 9-11 класів. На святковому концерті учні професійно – технічних навчальних закладів продемонстрували  присутнім  світ своїх захоплень та свої таланти.

Здобувачі освіти Державного навчального закладу «Сєвєродонецький професійний ліцей» представили свої професії у вигляді дефіле в якому показали своє бачення внутрішніх емоцій людини( мрійливість, пристрасть, страх, ейфорія та гармонія).

У другому етапі учні Державного навчального закладу «Сєвєродонецкий професійний ліцей» так само як і всі інші навчальні  заклади Луганської області представили свої виставкові банери та розповсюджуючу інформацію(буклети, календарі та ін.). Майстрами виробничого навчання було запропоновано майбутнім абітурієнтам зануритись у світ робітничих професій за допомогою майстер-класів: з перукарського, манікюрного та візажного мистецтва.

Взагалі весь захід пройшов на веселій та позитивній ноті, школярі були задоволені і можливо хтось, навіть, зробив свій вибір з майбутніх робітничих професій…

Заступник директора з НВР Лісєєва М.І.

Соціальний педагог Колеснік А.В.

Художній керівник Нагорна К.М.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 39 | Додав: Лицей | Рейтинг: 0.0/0