Головна » 2018 » Травень » 31 » ЛЮБИМО СВОЄ ЧУДОВЕ МІСТО
ЛЮБИМО СВОЄ ЧУДОВЕ МІСТО

26 травня 2018 року на площі Миру пройшов урочистий захід до Дня міста, у якому взяли участь учні та працівники Державного навчального закладу «Сєвєродонецький професійний ліцей» сумісно із Сєвєродонецьким відділом молоді та спорту. Учні у вигляді живих моделей сучасного одягу та зачісок вітали мешканців міста біля міських фонтанів та дарували їм безкоштовні майстер-класи у виконанні прийомів макіяжу-фейс-арту та міхенді.                                                                                                                                                       .   .       Зацікавлені мешканці різного віку із задоволенням брали участь у веселих дійствах, залюбки фотографувались на згадку.                                                                                      .      Особливо раді були дітлахи: кожен отримав то зображення метелика на руці, то веселих звіряток на щоках, а хтось маску  Бетмана на все обличчя. Представники ліцею дарували радість своїм мистецтвом також і школярам міста, які зацікавились роботами юних майстрів.

Ми впевнені, що наші моделі та майстер-класи сподобались мешканцям міста, і хтось, може вирішив зв’язати  свій життєвий вибір з творчими професіями ліцею!

Ми чекаємо Вас!

Переглядів: 33 | Додав: Лицей | Рейтинг: 0.0/0