Головна » 2017 » Березень » 13 » «Леді Весна – 2017»
«Леді Весна – 2017»

Напередодні Міжнародного жіночого дня у Сєвєродонецькому професійному ліцеї відбулось свято краси, молодості й натхнення

«Леді Весна – 2017». Даний захід проходив у рамках навчального закладу серед представниць чарівної статі, який був спрямований на виховання морально-естетичного та соціального розвитку учнівської молоді.

У творчих номінаціях-конкурсах брали участь наші учениці, а саме: Біньковська Анастасія, Якуніна Олександра, Шамедько Діана, Бубенець Вікторія та Коростильова Ганна, які більш ніж переконливо та яскраво продемонстрували свої артистичні здібності у хореографії, читанні авторських віршів національно спрямування, вокальному та пантомімному жанрі. Завдяки різномаїттю конкурсних номінацій, кожна учасниця зуміла реалізувати себе як дуже розумний, артистичний, талановитий і креативний претендент на почесне звання «Леді Весна – 2017».

Оцінювали красунь журі, у складі яких було представлено в.о. директора ДНЗ «СПЛ» Грошеву В.В., її заступників Черниша В.В. і Вашколуп Н.А., а також майстра виробничого навчання Яхно М.С.

Вони підкреслили, що абсолютно всі конкурсантки дуже гідно і переконливо показали себе у випробуваннях-номінаціях, за що отримали почесні грамоти й заохочувані подарунки. Переможницею ж конкурсу стала Біньковська Анастасія, яка полонила журі своєю оригінальністю, сміливістю та чарівністю.

Заступник директора з НВР

В.В. Черниш