Головна » 2018 » Березень » 22 » Леді Весна
Леді Весна

Напередодні Міжнародного жіночого дня у Сєвєродонецькому професійному ліцеї відбулось свято краси, молодості й натхнення

«Леді Весна». Даний захід проходив у рамках навчального закладу серед представниць чарівної статі, який був спрямований на виховання морально-естетичного та соціального розвитку учнівської молоді.

У творчих номінаціях-конкурсах брали участь наші учениці, які більш ніж переконливо та яскраво продемонстрували свої артистичні здібності у хореографії, читанні авторських віршів національно спрямування, вокальному та пантомімному жанрі. Завдяки різномаїттю конкурсних номінацій, кожна учасниця зуміла реалізувати себе як дуже розумний, артистичний, талановитий і креативний претендент на почесне звання «Леді Весна ».

Оцінювали красунь журі, у складі яких було представлено заступник директора з НВР ЛісєєваМ.І., методист Коробейнікова О.І., викладач інформатики Воронкін О.С. а також майстра виробничого навчання Яхно М.С.

Вони підкреслили, що абсолютно всі конкурсантки дуже гідно і переконливо показали себе у випробуваннях-номінаціях, за що отримали почесні грамоти й заохочувані подарунки. Переможницею ж конкурсу стала Антонова Аліна, яка полонила журі своєю оригінальністю, сміливістю та чарівністю.

Заступник директора з НВР

М.І. Лісєєва