Головна » 2018 » Липень » 12 » «Кравець». Захист диплому.
«Кравець». Захист диплому.

Професія «Кравець » зараз стала дуже  затребувана на підприємствах швейного напряму нашого регіону та Україні в цілому. Але не усі випускники шкіл  уявляють собі наскільки це цікава та необхідна професія для кожного з нас. Коли з любого клаптика тканини можливо створювати щось оригінальне, незвичайне не таке, як у в у сих, і дуже економно, коли зі старих речей - зробити нові. Традиції швейного навчання за професією «Кравець» в ДНЗ «Сєвєродонецький ПЛ» продовжуються.

14 червня 2018 року   відбувся захист дипломних робіт кваліфікованих робітників з професії  «Кравець» .

Голова комісії Л.Н. Фурман  привітав учнів та  зазначив, що секрети кравецького мистецтва накопичувалися упродовж тисячоліть. Професія кравця широко розповсюджена. Попит на фахівців з кравецької справи на ринку праці є високим,  ризик безробіття у кравця мінімальний і пов’язаний, перш за все, з недостатньою кваліфікацією та досвідом роботи. Але він переконаний, що навчальний заклад Сєвєродонецький професійний ліцей сформував твердій ти стійкий фундамент,  підґрунтя для дорослого життя.

Останній тиждень навчання ознаменувався в ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей» чотирма проміжними кваліфікаційними атестаціями учнів. Так 26 червня 2018 року свою майстерність та набуті знання демонстрували учні групи 9-9а, вони виготовляли спецодяг для господарської служби.
Переглядів: 6 | Додав: Лицей | Рейтинг: 0.0/0
«  Липень 2018  »