Головна » 2019 » Квітень » 23 » Конкурс фахової майстерності «Золотий локон»
Конкурс фахової майстерності «Золотий локон»

Професія перукаря схожа на роботу митця, який створює на голові клієнта справжні шедеври.

16.04.2019року в Сєвєродонецькому професійному ліцеї пройшов 15 конкурс фахової майстерності «Золотий локон» серед учнів з професії «Перукар». Цей конкурс має неабиякий iнтерес серед майбутнiх квалiфiкованих робiтникiв.  Цього року змагалися 15 учасникiв з усiх трьох курсiв. Майбутнi перукарi за 1,5 години в сучасній навчальній майстерні створювали модель жiночої фантазiйної зачiски, яка демонструвала професiйнi вмiння, модні тенденцiї, самоконтроль i самоаналiз, креативнисть. Фінал – дефіле конкурсантів і моделей на    подіумі актової зали ліцею під гучні оплески вболівальників.

Оскiльки кожна група, в якiй навчаються дiвчата, має рiзний рiвень квалiфiкацiї, компетентне журi визначало переможцiв, враховуючи це. Найкращою серед першокурсниць стала Хамчич Юлія, серед учасниць другого курсу – Гарьковець Антоніна, серед третьокурсниць – Федорова Ангеліна. Грамоти отримав кожен учасник «Золотого локона», а переможців було нагороджено Дипломами.

То ж хочеться побажати  здобувачам творчої та актуальної професії «перукар», нехай рука буде легкою, думки — креативними, ідеї — приголомшливими, щоб ви завжди могли втілити всі свої креативні фантазії в життя, створивши неповторний стиль, постійного розвитку й удосконалення своєї майстерності, участі в різного рівня конкурсах та, звичайно, блискучих перемог.

Переглядів: 34 | Додав: Лицей | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2019  »