Головна » 2018 » Листопад » 28 » Інтелектуальні змагання на освітньому просторі України.
Інтелектуальні змагання на освітньому просторі України.

Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових предметів — це різновид інтелектуальних змагань на освітньому просторі України, покликаний заохотити учнівську молодь до вивчення окремих предметів. 17 та 24 листопада на базі нашого ліцею було проведено ІІ (другий) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із загальноосвітніх предметів серед 12 закладів П(ПТ)О у Луганській області. Олімпіада – це вид змагання, що стимулює потяг окремих учнів до самоосвіти, виховує наполегливість, поглиблений інтерес до предмета, вміння долати труднощі, виробляє навички роботи з довідковою та науково-популярною літературою. Щира подяка нашим учням, які стали учасниками цих інтелектуальних змагань з базових предметів. Вітаємо Шевченко Яну (ІІ місце з української мови та літератури), Сєдих Ліку (ІІІ місце іноземної мови),  Піднебенну Юлію (ІV місце з хімії).

Олімпіада — це конкурс, у якому учасники збагачуються новими знаннями і здобувають необхідний досвід, а переможцями стають найсильніші. ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей» вітає переможців, бажає якісної підготовки та успішних виступів у наступних етапах інтелектуальних змагань.

Переглядів: 13 | Додав: Лицей | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »