Головна » 2018 » Червень » 18 » Чемпіонат України з перукарського мистецтва, макіяжу та нігтьової естетики.
Чемпіонат України з перукарського мистецтва, макіяжу та нігтьової естетики.

07 червня  2018 року Міжнародна організація «Клуб елітних перукарів» та Організація  Бьюті  Чемпіонатів (АВС) у місті Дружківка Донецької області  вітала учасників відкритого туру Чемпіонату України з перукарського мистецтва, макіяжу та нігтьової естетики.

Головна мета змагання продемонструвати суспільству нову модель сучасних стандартів галузі сфери послуг та рівень підготовки її кадрів -  надихнуло ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей» прийняти активну участь у конкурсі.

Змагання на Чемпіонаті  відбувалося у двох вікових категоріях: майстри та юніори. Учні ліцею  - юніори серед номінацій конкурсу обрали «Весільну зачіску», «Молодіжне плетіння для дівчат» та макіяж «Smoky eys».

Номінацію «Весільна зачіска» представила  третьокурсниця Шестакова Дар’я, «Молодіжне плетіння для дівчат» обрала   учениця першого курсу Панасенко Анна, керівник – майстер в/н Лисенко А.О.

Візажистів  представила   Заруцька Анна, учениця   ІІІ курсу,  яка виконала авторський макіяж  «Smoky eys», керівник – майстер в/н Ломакіна Н.В.

На роботу конкурсантів відводилось 40 хв. Роботи оцінювало незалежне високопрофесійне журі.

В усіх номінаціях наші учениці  отримали  перемогу – І місце!  Журі  відзначило  високий  рівень виконання, професіоналізм та  креативність. Учасниць було нагороджено Дипломами  та кубками, Заруцьку Анну було визначено як «Кращий дебют».

Не залишилися  без нагороди і майстри в/н Ломакіна Н.В. і Лисенко А.О., які безпосередньо керували підготовкою до участі у конкурсі. Медаль високого журі – достойна нагорода.

• Адміністрація та колектив ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей» вітає дівчат та майстрів в/н  з перемогою,  і щиро бажає не зупинятися на досягнутому, а сміливо крокувати вперед. Нехай Муза надихає на створення ще величезної кількості справжніх шедеврів, а Вдача приносить творчі перемоги.

Переглядів: 37 | Додав: Лицей | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2018  »