Головна » 2017 » Листопад » 13 » Бронзовий призер ХХ Ювілейного Чемпіонату України – учениця ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей»

Що може бути кращим і приємнішим, ніж створення краси?  А коли йдеться про сферу послуг? Будь то перукар, чи манікюрник, чи візажист – як приємно створювати красу і милуватися нею, а мабуть, ще приємніше, коли створена тобою краса приносить задоволення оточуючим.

8-10 листопада в місті Київ пройшов XX ювілейний Чемпіонат України з  перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу. В ньому із задоволенням вперше прийняв участь Державний навчальний заклад  «Сєвєродонецький професійний ліцей».

Учениця Валуйська Ангеліна з професії «Манікюрник» під керівництвом майстра виробничого навчання Малінової Олени Юріївни приймала участь в номінації «Чоловічий манікюр». Нажаль, не зайняла призового місця, але придбала цінний досвід участі в заходах такого масштабу, подивилась на роботу більш талановитих та успішних  майстрів.

Більше поталанило нашим перукарям. Учениця ІІІ курсу Шестакова Дар’я, наставник – майстер виробничого навчання Орлянко Наталія Владиславівна, посіла призове ІІІ місце в номінації «Коктейльна зачіска з елементами плетіння» серед 33 претендентів  в категорії «Юніор». Після  місяця  підготовчих до чемпіонату  робіт Даші вдалося досить охайно,  вправно, навіть з випередженням часу, виконати конкурсну програму. І можна тільки здогадуватися, які емоції переповнювали наших дівчат, коли було оголошено результати роботи журі.

Відеозапис з Чемпіонату можна подивитись за посиланням https://youtu.be/49p0p6-MQA0

Переглядів: 147 | Додав: Лицей | Рейтинг: 5.0/1
«  Листопад 2017  »