Понеділок, 19.04.2021, 02:04

ДНЗ "Сєвєродонецький професійний ліцей"

Правила поведінки здобувачів освіти у ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей»

поведінки здобувачів освіти

у ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей»

Правила поведінки здобувачів освіти ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей» базуються на законах України, постановах Міністерства освіти та науки України та органів місцевого самоврядування, Положенні училища.

1. Здобувачі освіти дотримуються Кодексу честі учня, поважають символіку училища.

2. Кожен здобувач освіти зобов’язаний дотримуватись вимог щодо опрятного зовнішнього вигляду.

3. Робочий день здобувача освіти розпочинається о 8 годині 15 хвилин.

4. Під час освітнього процесу не допускаються пропуски занять без поважних причин. Батьки аби особи, які їх замінюють, оперативно (телефоном, заявою або особисто) повідомляють класному керівникові або майстру групи причину відсутності учня. За відсутності учня 3-х і більше днів допуск до навчальних занять відбувається за наявності довідки від сімейного лікаря. Учень, якому зле, відпускається додому за рекомендацією медичної сестри та з дозволу чергового адміністратора  (батьки попереджаються в телефонному режимі).

5. Під час освітнього процесу здобувачі освіти знаходяться в навчальних аудиторіях училища згідно розкладу занять.

6. Верхній одяг зберігається у відведеному для цього місці.

7. Забороняється приносити до закладу освіти речі, які не мають відношення до освітнього процесу.

8. За збереження особистих речей здобувачів освіти, які не мають відношення до освітнього процесу (в т.ч. мобільних телефонів), адміністрація закладу освіти відповідальності не несе та розшуком не займається.

9. Вживання нецензурних виразів є грубим порушенням дисципліни. Ввічливість, стриманість, доброзичливість є нормою поведінки учня. Здобувачі освіти мають дотримуватись правил дорожнього руху та гарних манер по дорозі до закладу освіти та додому.

10. Для здобувачів освіти ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей» неможливе будь-яке приниження товаришів, фізичний або психологічний тиск на них.

11. Здобувачі освіти відповідають за книжки, отримані в бібліотеці та обладнання, яке використовується на уроках. Втрата або псування майна закладу освіти з боку здобувачів освіти компенсується їхніми батьками.

12. Здобувачі освіти мають своєчасно виконувати домашнє завдання. Пропуски уроків з будь-яких причин не є підставою для невиконання завдань (виключення – один навчальний день після тривалої хвороби).

13. Забороняється паління в приміщенні та на території закладу освіти. Для здобувачів освіти : паління цигарок, електронних цигарок, вейпів на вулицях та інших громадських місцях є порушенням правил поведінки закладу освіти.

14. Енергетичні напої та напої із вмістом алкоголю заборонені для вживання в закладу освіти.

15. До навчальних заняттях не допускається учень, який має ознаки вживання алкогольних напоїв або наркотичних речовин.

Адміністрація закладу освіти залишає за собою право не нарахування стипендії або відрахування учня із закладу освіти при систематичному та грубому порушенні учнем «Правил поведінки».

Порушення

здобувачем освіти вищезазначених Правил

поведінки передбачає:

• Бесіда адміністрації училища зі здобувачем освіти щодо порушень «Правил поведінки».

• Зустріч батьків здобувача освіти з класним керівником, майстром виробничого навчання, заступником директора, директором закладу освіти.

• Письмове повідомлення викладачем, класним керівником, майстром виробничого навчання або телефонна розмова з батьками щодо поведінки, ставлення до навчання, якості та успішності навчання.

• Написання учнем пояснювальної  записки на ім’я директора для прийняття адміністративного рішення та залучення матеріалів до особової справи здобувача освіти.

• Письмове повідомлення адміністрації ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей» батькам здобувача освіти про порушення та прийняті міри.

• Залучення батьків здобувача освіти до відшкодування  зіпсованого майна закладу освіти.

• Тимчасове вилучення в здобувачів освіти речей та приладів, які не використовуються під час освітнього процесу, з подальшою передачею батькам здобувачів освіти.

• Зниження оцінки за поведінку за підсумками семестру, року.

• Розгляд порушень правил поведінки на раді профілактики, на засіданні педагогічної ради та учнівського самоврядування.

• Встановлення виправного терміну здобувачу освіти.

• Відрахування порушника зі складу здобувачів освіти закладу освіти.

Примітки:

Правила поведінки докладно  доводяться до відома здобувачів освіти класним керівником на початку  кожного навчального року;

батьки здобувачів освіти особисто знайомляться з Правилами поведінки для належної співпраці із закладом освіти.

«  Квітень 2021  »